Tor Silesia Ring

7.11

INFO

Ostatnia tegoroczna eliminacja naszego cyklu będzie rozegrana na torze Silesia Ring. Wkrótce na blogu zamieścimy krótki poradnik jak najlepiej się przygotować do tej imprezy.

Trening – dla tych którzy chcieliby zapoznać się z nitką toru lub mieć okazję do korekt zawieszenia zorganizujemy dodatkowo płatne 2/3 sesje treningowe przed zawodami. Bez pomiaru czasu.

Zawody – Każdy z zawodników ma do przejechania na początku długą sesję kwalifikacyjną. Auta będą przydzielone do konkretnej sesji w/g numerów, jeżeli ktoś się spóźni to niestety sesję straci. Na podstawie najlepszego okrążenia z sesji kwalifikacyjnej zawodnik zostanie przydzielony do odpowiedniej grupy w której odbędzie kolejne 4 sesje pomiarowe. Do klasyfikacji końcowej zaliczymy 4 najlepsze czasy z każdej sesji pomiarowej.

Sesja kwalifikacyjna rozpocznie się bardzo rano czyli o 8.00 (biuro otworzymy już o 7.00). Jeżeli ktoś będzie chciał przenocować w okolicy to polecamy w pierwszej kolejności sprawdzić ofertę hotelu Aviator który usytuowany jest tuż obok toru. Dane kontaktowe: recepcja@opole.airport.aero +48 691 017 555

DO POBRANIA

TRENING INDYWIDUALNY

„Trening czyni mistrza” – można to usłyszeć wiele razy ale my byśmy dodali: „sensowny”. W piątek przed zawodami jest okazja aby podszkolić się w jeździe po torze. Trzy indywidualne treningi poprowadzi Maciej Bocheński a o ich efekt w sobotę jesteśmy spokojni.

Trening w skrócie:

Silesia Ring, pełna nitka toru,
3 sesje po 2,5h każda 8:30-11, 11:30-14, 14:30-17
0,5h wstępu, omówienia techniki, a przede wszystkim prawidłowej nitki, pkt referencyjnych itd,
2h treningu 1/1 z analizą danych,
Cena 2000 zł netto dotyczy samochodu, może uczestniczyć dwóch kierowców, zmieniając się w aucie.

Szybka płatność poprzez Przelewy24 dla tych którzy chcą opłacić jedynie wpisowe za zawody. Uczestnicy którzy korzystają z dodatkowych opcji proszeni są o tradycyjny przelew.