Tor Kielce

2-3.05

TRENING

W środę 2.03 zapraszamy na otwarty trening nie tylko uczestników zawodów. Jeździmy około 5 godzin na dwóch różnych trasach w systemie „OS” (start i meta oddzielnie, auta jadą po kolei). Pierwsza trasa będzie zaczynała się na dole („stadion”) i prowadziła pod górę odcinkiem leśnym. Druga to wyłącznie część dolna. Po jazdach „głównych” najodważniejsi będą mogli spróbować pojechać kawałek „Miedzianki” w normalnym kierunku czyli z góry na dół (tylko auta z klatką) tak jak dawniej „szły” wyścigi. Trening zakończymy rozrywkowym wyścigiem na dochodzenie na dolnej części toru (dwa auta jadą równocześnie startując z naprzeciwległych miejsc na trasie).

REGULAMIN IMPREZY

Zobacz najważniejsze informacje o imprezie w Miedzianej Górze.

HARMONOGRAM

Orientacyjny harmonogram imprezy. Proszę zawsze pamiętać, że harmonogram jest orientacyjny i mogą nastąpić drobne zmiany.

LISTA STARTOWA

Na liście startowej widać tylko zawodników którzy opłacili wpisowe (lub zobowiązali się do wpłaty na miejscu) czyli zakończyli proces rejestracji. Wszystkie inne zgłoszenia są ukryte.

TRASA

W przygotowaniu.

KLASY, WYMAGANIA TECHNICZNE

Regulamin techniczny opisuje wyposażenie obowiązkowe samochodów, sposób podziału na grupy i klasy ze względu na wiek i stopień przerobiwnia. W razie jakichkolwiek wątpliwości można się z nami kontaktować drogą mailową lub telefoniczną.

REGULAMIN_TECHNICZNY

REGULAMIN CYKLU 2018

KLASYFIKACJE DODATKOWE

Podczas zawodów Interia Drive Cup mamy dwie dodatkowe klasyfikacje:

  • Puchar Pań – tylko dla kobiet-kierowców, liczymy czasy bezwzględne z pominięciem grup, klas
  • Toyota Cup – klasyfikacja dla zawodników ścigających się autami marki Toyota. Przy zgłoszeniu prosimy zaznaczyć opcję „Puchar Toyota”

REGULAMIN TOYOTA CUP 2018

REJESTRACJA – tu można się zapisać na zawody

ZDJĘCIE – tu można przysłać nam zdjęcie samochodu które będzie widać na liście startowej

PŁATNOŚCI – tu można opłacić wpisowe on-line poprzez Przelewy24.

Trening Zawody Trening + Zawody
250 zł. 350 zł. 600 zł.
BIORĘ UDZIAŁ » BIORĘ UDZIAŁ » BIORĘ UDZIAŁ »